Maršruta garums: 140 km.
Ceļojuma laiks: 352 min.
Apkalpo: Бобруйский филиал Автобусный парк № 2
skatīties tiešsaistē
Ceļojuma laiks: 352 min.
Apkalpo: Бобруйский филиал Автобусный парк № 2
skatīties tiešsaistē
Virziens 1 | Virziens 2 |
---|---|
0 ceļā | 0 ceļā |
Автовокзал Бобруйск
00:00 02:00 08:00 |
пос. Глуша-2 |
д. Городок |
д. Турки |
д. Жолвинец |
д. Борисовщина |
аг. Калатичи |
Автост. Глуск |
аг. Турино |
д. Весново |
д. Доколь |
аг. Прусы |
д. Плюсна |
д. Трубятино |
сан. Рассвет |
аг. Осовец |
д. Чабусы |
Автост. Любань |
д. Костюки-1 |
д. Костюки-2 |
д. Неволож |
д. Погост. 1 |
Автовокзал Солигорск |
Автовокзал Солигорск
14:50 |
д. Погост. 1 |
д. Неволож |
д. Костюки-2 |
д. Костюки-1 |
Автост. Любань |
д. Чабусы |
аг. Осовец |
сан. Рассвет |
д. Трубятино |
д. Плюсна |
аг. Прусы |
д. Доколь |
д. Весново |
аг. Турино |
Автост. Глуск |
аг. Калатичи |
д. Борисовщина |
д. Жолвинец |
д. Турки |
д. Городок |
пос. Глуша-2 |
Автовокзал Бобруйск |