Maršruta garums: 16 km.
Ceļojuma laiks: 40 min.
Apkalpo: ООО «Синара – Городские Транспортные Решения Челяб
skatīties tiešsaistē
Ceļojuma laiks: 40 min.
Apkalpo: ООО «Синара – Городские Транспортные Решения Челяб
skatīties tiešsaistē
Virziens 1 | Virziens 2 |
---|---|
0 ceļā | 0 ceļā |
АМЗ
05:58 06:07 06:19 06:25 06:37 06:46 06:56 07:04 07:13 07:22 07:32 07:38 07:46 07:53 08:01 08:07 08:14 08:23 08:28 08:35 08:41 08:49 08:57 09:06 09:14 09:23 09:32 09:42 09:48 10:00 10:12 10:21 10:32 10:51 10:57 11:03 11:16 11:29 11:42 11:59 12:11 12:28 12:43 12:58 13:09 13:28 13:53 14:11 14:21 14:39 14:54 15:07 15:25 15:34 15:42 15:52 15:58 16:06 16:15 16:24 16:34 16:39 16:45 16:54 17:02 17:09 17:18 17:26 17:36 17:43 17:51 17:59 18:05 18:09 18:15 18:24 18:39 18:58 19:21 19:29 19:36 19:47 20:10 20:27 20:47 21:11 21:33 21:53 22:14 22:31 22:55 23:13 |
пос. АМЗ (Уфимский тракт) |
Энергетический колледж |
пос. Мебельный |
ТК Кольцо |
Рылеева |
Областная больница |
Медицинский университет |
Доватора |
Южная |
Алое Поле |
Дворец спорта Юность |
ТЦ (Свердловский) |
Калинина (Свердловский) |
Победы (Свердловский) |
Островского (Свердловский) |
Комсомольский |
Краснознаменная (Комсомольский) |
Косарева (Комсомольский) |
Чайковского (Комсомольский) |
Красного Урала (Комсомольский) |
ул. Пионерская (Комсомольский) |
Поликлиника (Комсомольский) |
Молодогвардейцев |
ТК Комсомольский |
Ворошилова (Комсомольский) |
Солнечная (Комсомольский) |
8-й м-н |
Молдавская (Комсомольский) |
Молдавская (Комсомольский)
05:43 05:55 06:03 06:08 06:18 06:23 06:28 06:36 06:48 06:55 07:00 07:09 07:17 07:23 07:29 07:35 07:41 07:52 08:01 08:09 08:18 08:27 08:37 08:43 08:55 09:07 09:14 09:28 09:46 09:53 09:58 10:11 10:23 10:34 10:50 11:04 11:22 11:37 11:51 12:03 12:22 12:35 12:48 13:06 13:17 13:34 13:49 14:04 14:18 14:28 14:36 14:46 15:00 15:09 15:17 15:27 15:32 15:39 15:45 15:51 16:00 16:13 16:26 16:34 16:42 16:50 17:00 17:07 17:15 17:26 17:33 17:43 17:49 17:54 18:03 18:13 18:27 18:35 18:45 19:01 19:18 19:29 19:44 20:07 20:31 20:50 21:12 21:29 21:51 22:13 22:35 22:55 23:16 |
8-й м-н |
Солнечная (Комсомольский) |
Ворошилова (Комсомольский) |
ТК Комсомольский |
Молодогвардейцев |
Поликлиника (Комсомольский) |
Пионерская |
Красного Урала (Комсомольский) |
Чайковского (Комсомольский) |
Косарева (Комсомольский) |
Краснознаменная (Комсомольский) |
Комсомольский |
Островского (Свердловский) |
Победы (Свердловский) |
Калинина (Свердловский) |
ТЦ (Свердловский) |
Дворец спорта Юность |
Алое Поле |
Южная |
Курчатова (Горбольница) |
Доватора |
Медицинский университет |
Областная больница |
Рылеева |
ТК Кольцо |
пос. Мебельный |
Энергетический колледж |
пос. АМЗ (Уфимский тракт) |
АМЗ |