Piesakieties savā profilā
Anna Paulowna
Grafiks
Pārvadātāji
Pārtrauc
Žurnāls
Čats
Vērtējums
Izmaiņu vēsture
Par projektu
Bustime
POI
Pilsētas izvēle
Lido di Ostia
Grafiks
Autobuss 85
Maršruta garums: 16 km.
Ceļojuma laiks: 42 min.
Apkalpo:
Atac
skatīties tiešsaistē
rediģēt grafiku
Virziens 1
Virziens 2
3 ceļā
2 ceļā
Arco Di Travertino (Ma)
Genzano/Velodromo
Albano
L.Go Colli Albani (Ma)
Numitore
S. M. Ausiliatrice
Tuscolana/Clelia
Tuscolana/Amelia
Tuscolana/Assisi
Monselice/Stazione Tuscolana
Ragusa
Taranto/Lugo
Taranto/Casalmaggiore
Monza/Taranto
La Spezia/Monza
Brindisi-San Giovanni (Ma - Mc)
Porta S. Giovanni
P.Za S. Giovanni In Laterano (H)
Labicana/Merulana
Labicana
Celio Vibenna
S. Gregorio
Cerchi/Porta Capena
Cerchi/Bocca Della Verita
Petroselli
Ara Coeli/P.Za Venezia
Corso/Ss. Apostoli
Corso/Minghetti
L.Go Chigi
Tritone/Fontana Di Trevi
Tritone/Barberini (Ma)
Barberini (Ma)
L.Go S. Susanna
Repubblica (Ma)
Terme Diocleziano
Termini (Ma-Mb-Fs)
uz augšu
Termini (Ma-Mb-Fs)
Repubblica
Bissolati
Barberini (Ma)
Tritone/Barberini (Ma)
Tritone/Fontana Trevi
S. Claudio
Corso/Minghetti
Plebiscito
Ara Coeli/Piazza Venezia
Teatro Marcello/Ara Coeli
Petroselli
Greca
Circo Massimo/Roseto Comunale
Circo Massimo (Mb)
S. Gregorio
Celio Vibenna
Labicana/Colosseo
S. Giovanni In Laterano/S. Clemente
S. Giovanni In Laterano
Pza S. Giovanni In Laterano (H)
Appia-San Giovanni (Ma - Mc)
Taranto/Rimini
Taranto/Aosta
Taranto/Casalmaggiore
Taranto/Lugo
Ragusa
Monselice/Stazione Tuscolana
Tuscolana/Gela
Tuscolana/Amelia
Tuscolana/Clelia
S. M. Ausiliatrice
Volumnia
Genzano/Velodromo
Genzano
Arco Di Travertino (Ma)
Arco Di Travertino (Ma)
uz augšu
Google Play
App Store
Savienojums
Github
Palīdzība
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Par atvērtajiem datiem sabiedriskajā transportā
|
Blogs
|
support@busti.me