Maršruta garums: 30 km.
Ceļojuma laiks: 75 min.
Apkalpo: "Новоусманская Транспортная Корпорация"
skatīties tiešsaistē
Ceļojuma laiks: 75 min.
Apkalpo: "Новоусманская Транспортная Корпорация"
skatīties tiešsaistē
Virziens 1 | Virziens 2 |
---|---|
2 ceļā | 5 ceļā |
Центр реабилитации |
Гаражи (Калининградская) |
Калининградская |
Магазин (Калининградская) |
Куйбышева |
Культурный центр Октябрь |
Братская |
Виадук (Отрожка) |
Завод им. Тельмана |
Техникум (Б. Хмельницкого) |
Мебель Черноземья
|
Суворова |
Рокоссовского |
Школа |
ТРЦ Максимир |
Заводская (Ленинский) |
Добролюбова |
Остужева (Ленинский) |
Минская |
ул. Серафимовича |
Димитрова |
Гражданский пер. |
Хопёрский пер. |
Усманский пер. |
Волгоградская |
Дрожжевой завод |
Базовая |
Монтажный пер. |
Нефтебаза |
Отрадное |
Нечаевка |
Госплемстанция |
Автон |
СХТ
|
Старый пост. ГАИ |
2-я Усмань |
Набережная |
с/х Кировский |
Почта |
Новая Усмань |
Больница |
Советская |
мкр. Рассвет |
Ферма |
мкр. Пчелка |
мкр. Пчелка |
Ферма |
мкр Рассвет
|
Советская |
Больница |
Новая Усмань
|
Почта |
с/х Кировский |
Набережная |
2-я Усмань |
Старый пост. ГАИ |
СХТ |
Автон |
Госплемстанция |
Нечаевка |
Отрадное
|
Нефтебаза
|
СТО |
Монтажный пер. |
Базовая |
Дрожжевой завод |
Волгоградская |
Усманский пер. |
Хопёрский пер. |
Гражданский пер.
|
Димитрова |
Серафимовича |
Минская |
Остужева (Ленинский) |
Добролюбова |
Заводская (Ленинский) |
ТРЦ Максимир |
Школа |
Рокоссовского |
Суворова |
Мебель Черноземья |
Техникум (Б. Хмельницкого) |
Завод им. Тельмана |
Виадук (Отрожка) |
Братская |
Больница (Лермонтова) |
ул.Токарная |
Жилой массив |
Центр реабилитации |